Apa Panjur Sistemleri
Panjur Sistemleri

Apa Panjur Otomatik Panjur, motorlu Panjur sistemleri, imalatı, montajı, satışı ve servisi konusunda hizmet vermektedir... devamı

Fotoselli Kapılar

Firmamız fotoselli kapı ve otomatik kapı uygulama, montaj, servis ve satışı ile siz değerli müşterilerine hizmet sunmaktadır... devamı

Sineklik Sistemleri

Stor Sineklik, menteşeli sineklik, sürme sineklik imalatı, montajı ve satışı yapan firmamız standart ürünlerin dışında özel ürünler de tasarlamaktadır... devamı

Hakkımızda

Apa Panjur, kurulduğu günden bugüne koşulsuz müşteri memnuniyeti ve müşteri beklentilerini tam olarak karşılama prensibi ile konusunda uzman personeli, teknolojiyi yakından takip eden üretim alt yapısı, dünyanın ve ülkemizin önde gelen üreticilerinden oluşan çözüm ortakları ve tüm Türkiye'yi kapsayan geniş bayi ağı ile hizmet vermektedir.

 • Motorlu Panjur
 • Garaj Kapıları
 • Fotoselli Kapılar
 • Sineklik Sistemleri
 • Şeffaf Kepenk Sistemleri
 • Otomatik Panjur Sistemleri
 • Sundurma Sistemleri
 • Monoblok Panjur Sistemleri
 • Endüstriyel Seksiyonel Kapılar
 • Dekoratif Garaj Kapıları
 • Bariyer Sistemleri
 • Yedek Parça
 • İmalat, Montaj, Satış ve Servis

Apa Panjur, 1996 yılında kurulmuş olup , Motorlu Panjur , Mekanik Panjur , Sineklik, stor sineklik , Kepenk, şeffaf kepenk, Garaj Kapıları , Fotoselli Kapı, üretim , satışı , montajı ve servis konularında faaliyet göstermektedir.

Sunduğu ürün ve hizmet kalitesi , güven , süreklilik ve saygınlık firmamızın gösterdiği haklı başarısının temelini oluşturmaktadır.

Otomatik Panjur SistemleriModern yaşam alanlarında konut, işyeri ve diğer yapı sistemlerinin ayrılmaz bir parçası olan panjur sistemleri, fotoselli kapılar, garaj kapıları, stor sineklik ve şeffa kepenk sistemleri gelişen teknolojinin getirdiği yenilikler sayesinde, yeni kimliklere bürünmekte, ilave fonksiyonlara ve farklı görünümlere ulaşmakta ve böylece geçmişteki kullanım alanlarına yenilerini eklemektedir. Estetik ve konforun yanında güvenlik fonksiyonunada sahip bu ürün ve hizmetleri "Kalite Yönetim Sistemi" ile müşterilerimize sunmaktayız.

Firmamız kurulduğu günden bugüne yapmış olduğu yatırımlarla kendini sürekli geliştirerek en modern teknoloji ile üretim yapmaktadır. Sahip olduğu tecrübeyi eğitimli ve uzman kadrosu ile ürün ve hizmet kalitesine yansıtarak müşteri memnuniyetini üst seviyelere çıkartmayı başarmıştır.

Panjur SistemleriFirmamız , Sektöründeki gelişmeleri yakından takip etmekte olup , ulusal ve uluslararası kalite standartlarında üretim yapmakta ve hizmet sunmaktadır.

Hedefimiz ve iş yönetim anlayışımız ışığında gayret ve çalışmalarımızı bütünleştirerek , sizlerin destek ve güveniyle daima daha iyisini yapmaya devam etmektir.

Kalite Politikamız

Toplam Kalite Yönetimi, müşteri ve çalışan memnuniyetine ulaşmanın en önemli gereğidir. APA Panjur misyon olarak "Toplam Kalite" anlayışını sürekli geliştirmek misyon ve vizyonundadır.

Kurum içi eğitim ve sertifikasyon faaliyetleri, müşteri memnuniyetini ölçmek için periyodik aralıklarla yapılan ziyaretler, sektörün önde gelen üreticilerinin düzenlediği eğitim ve sertifikasyon faaliyetlerine olan katılımımız, hizmet kalitemizi rakiplerimizden ve diğer firmalardan farklı ve üstün kılmaktadır.

Kaliteden taviz vermeden üretim ve hizmet vermek anlayışımızdır. Bunun sonucuda koşulsuz müşteri memnuniyetidir.
Saygılarımızla.